Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Брат позбавив життя брата

08 квітня 2019

Дубенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою 44-річного мешканця села Великі Загірці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого).

За клопотанням слідчого поліції, погодженого прокуратурою, 06.04.2019 судом застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці встановили, що у будинку проживали двоє рідних братів: 50-ти та 44-х років, 04.04.2019 вони розпивали алкогольні напої. Випили більш ніж достатньо, адже що стало причиною конфлікту — не пам’ятає. Перебуваючи на подвір’ї, молодший наніс руками й ногами тілесні ушкодження по усьому тілу своєму брату, а після завершення бійки обоє пішли до будинку. Коли ж вранці 44-річний чоловік прокинувся, виявив свого брата у ліжку без ознак життя. Про це він одразу сповістив свого родича, який і викликав поліцію.

Зловмисника негайно було затримано в порядку ст.208 КПК України, та повідомлено останньому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст.121 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Дубенської місцевої прокуратури.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі строком від 8 до 15 років.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області