Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Депутатів оштрафовано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

05 квітня 2019

Радивилівський районний суд Рівненської області притягнув до адміністративної відповідальності двох колишніх депутатів сільських рад району за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією. 

Згідно Закону України «Про запобігання корупції», депутати, які припиняють свою діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, зобов’язані своєчасно подати декларацію особи, яка є уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Проте депутати не спромоглися вчасно виконати це завдання, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

У судовому засіданні порушники визнали свою вину, пояснюючи, що терміни було порушено ненавмисно, через незнання антикорупційного законодавства про порядок та терміни внесення декларацій. 

При ухваленні рішення у справі суддя не виявив обставин, які б слугували поважними причинами пропуску терміну подачі декларацій та визнав депутатів винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень кожному.

Керівник Дубенської 
місцевої прокуратури
​Василь Мартинюк