Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Дубенчанина судитимуть за незаконну приватизацію землі

06 квітня 2022

Дубенською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя міста Дубно, якому інкримінують  шахрайство шляхом обману (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році 40-річний громадянин України отримав у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку в одному з сіл Дубенського району. Проте, приховуючи цей факт, у лютому 2021 року він знову подав до одного з органів місцевого самоврядування Дубенського району заяву про затвердження проекту землеустрою та безоплатну передачу у власність іншої земельної ділянки з цим же цільовим призначенням.

На підставі заяви, депутатами ради у березні минулого року прийнято рішення про передачу у власність чоловікові земельну ділянку комунальної власності площею 0,0711 га, варті стю понад 113 тис. грн.

Цей факт встановили прокурори окружної прокуратури, і з їхньої ініціативи наразі на ділянку накладено арешт, що унеможливлює проведення реєстрації права приватної власності на неї.

Чоловікові загрожує до 2 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області