Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Інформація про роботу Дубенської місцевої прокуратури за 2020 рік

08 квітня 2021

Упродовж 2020 року Дубенською місцевою прокуратурою спрямовувалися зусилля на розв’язання проблемних питань прокурорської діяльності, ефективну реалізацію визначених законом повноважень на всіх напрямах роботи. У повній мірі вживалися системні заходи з метою забезпечення належної реалізації повноважень прокурорів у кримінальній сфері та поза межами кримінального судочинства, що дало позитивні результати.

Так, за минулий рік на території міста Дубно, Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів, спостерігалась позитивна тенденція до зменшення кількості особливо тяжких злочинів. Вдвічі зменшилася кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі таких, що спричинили смерть потерпілого, проти життя та здоров’я особи, у тому числі умисних вбивств, проти власності, у тому числі крадіжок, грабежів, проти громадської безпеки, у тому числі злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї.

Відсоток розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами досудового розслідування у Дубенському районі, м. Дубно, Радивилівському, Демидівському та Млинівському районах є вищим, ніж середньо обласний показник.

Місцевою прокуратурою вживались заходи до скерування до суду кримінальних проваджень у бюджетній сфері (22 проти 7 у 2019 році), у сфері земельних відносин (7 проти 1) та у лісовій сфері (7 проти 2).

Упродовж 12 місяців 2020 року пред’явлено позовів на загальну суму 48,4 млн грн, з питань земельних відносин, у сфері охорони навколишнього природного середовища, з питань державної та комунальної власності. Судами задоволено позовів на суму 46,7 млн грн. 

Судами області відкрито провадження у 5 справах за позовами прокурора на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства, на суму 3,048 млн. грн, 2 з яких судом задоволено, за 1 позовом закрито провадження у зв’язку з добровільним виконанням позовних вимог прокурора. Реально виконано судове рішення на суму 3,1 млн. грн.

За результатами наглядових перевірок внесено 18 вказівок щодо усунення порушень законодавства при застосуванні заходів адміністративного впливу та здійсненні адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі, при утриманні в’язнів в ІТТ, які розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 працівників поліції і 1 працівника уповноваженого органу з питань пробації.

У 2020 році місцевою прокуратурою розглянуто 189 звернень, з яких 91 скеровано для вирішення до інших відомств.

Не допущено скоєння працівниками ганебних вчинків.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області