Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Інформація про розгляд звернень у Дубенській окружній прокуратурі

02 липня 2021

До окружної прокуратури, з 15.03.2021 до 30.06.2021 року надійшло 50 звернень, з яких 3 – від юридичних осіб, інші – від фізичних осіб.

Питома вага звернень (28) стосувалася оскарження дій або бездіяльності слідчих і дізнавачів органів досудового розслідування, у тому числі щодо невчасного, на думку заявників, проведення окремих слідчих дій (16), та з питань досудового розслідування кримінальних проваджень (12), за результатом яких громадянам надано відповідні роз’яснення.

Також надходили звернення щодо стану розгляду справ у судах (2) та щодо вчинення кримінального правопорушення (1).

Інші звернення (22) було скеровано за належністю до інших органів та відомств для організації належного розгляду. Зокрема, такі звернення стосувались захисту трудових, соціальних, земельних прав громадян, для прикладу, стосовно захисту прав учасників операції об’єднаних сил на Сході України (1), ненадання у власність земельної ділянки (2), щодо оскарження прийнятих рішень посадовими особами органів місцевого самоврядування (1), іншими органами влади (2), щодо законності використання дозволу на користування мисливськими угіддями (1) тощо .

Крім того, до окружної прокуратури надійшов 1 запит на доступ до публічної інформації, який скеровано до іншого розпорядника інформації.

Нагадуємо, що у Дубенській окружній прокуратурі запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячі лінії», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

Електронні звернення до прокуратури надсилати на електронну пошту dubno@pro.gov.ua

Усні звернення прокуратурою приймаються за телефоном «гарячої лінії» - (03656) 4-91-32.

Стан розгляду звернень громадян та запитів перебуває на постійному контролі окружної прокуратури

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області