Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Інформація щодо результатів вжитих координаційних заходів впродовж 2021 року

24 грудня 2021

Дубенської окружною прокуратурою 08.04.2021 за участі першого заступника керівника обласної прокуратури, керівників Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області та його відділень №1 та №2, Дубенського РВ УСБУ в Рівненській області, Дубенської РДА, Дубенської районної ради, директорів ДП «Дубенське лісове господарство» та ДП «Млинівське лісове господарство» проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Дубенського району.

Також, наказами керівника окружної прокуратури від 15.04.2021 створено 3 нові міжвідомчі робочі групи з питань попередження, виявлення, розкриття кримінальних правопорушень у земельні сфері, проти довкілля, у бюджетній сфері та корупційних правопорушень.

Впродовж липня – серпня поточного року проведено 3 засідання вищевказаних міжвідомчих груп, на яких визначено заходи, спрямовані на попередження, виявлення, розкриття кримінальних правопорушень у земельні сфері, екології, у бюджетній сфері та корупційних правопорушень.

За результатами  вжитих спільних скоординованих заходів впродовж 2021 року окружною прокуратурою розпочато 15 кримінальних проваджень на пріоритетних напрямах діяльності (в тому числі виявлено факт службової недбалості працівника лісового господарства, відносно якого за результатами досудового розслідування скеровано обвинувальний акт до суду за ч.1 ст.367 КК України; виявлено факт подвійної безоплатної приватизації земельних ділянок тощо). До суду скеровано обвинувальні акти у 15 корупційних кримінальних провадженнях, 2 у сфері земельних відносин, 7 в екологічній сфері (з них 4 за ст.246 КК України), 1 в бюджетній сфері. 

За результатами вжитих заходів виявлено збитків, завданих державі та територіальним громадам на суму 284 тис.грн., з них в ході досудового розслідування відшкодовано 88 тис.грн. На суму 196 тис.грн. окружною прокуратурою заявлено позовні заяви (121 тис.грн. – в екологічній сфері, 75 тис.грн. – в бюджетній сфері), які судами розглянуті та задоволені. Кошти в сумі 121 тис.грн. добровільно сплачено відповідачем. 

Крім того, проведено 5 спільних семінарських занять за участі працівників слідства та дізнання Дубенського РВП та його відділень з питань проблемних питань досудового розслідування та використання практики Верховного Суду.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області