Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Керівництво

Мартинюк Василь Петрович
Дата призначення на посаду:
15.12.2015
Мартинюк Василь Петрович
Керівник Дубенської місцевої прокуратури
радник юстиції

Народився 09 червня 1985 року в с. Чаква Володимирецького району Рівненської області.

Закінчив 2007 року Національну юридичну академію імені Я.Мудрого.
В органах прокуратури — з 2006 року. Обіймав такі посади: помічник прокурора м. Кузнецовська, слідчий м. Кузнецовська, прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ органів прокуратури Рівненської області, старший прокурор відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції, начальник відділу розслідування кримінальних правопорушень управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, заступник Рівненського прокурора знагляду за додержанням законів у транспортній сфері, начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області. До нинішнього призначення працював начальником відділу представництва при виконанні судових рішень управління представництва інтересів громадян і держави у суді.

Стецюк Олег Михайлович
Дата призначення на посаду:
12.04.2017
Стецюк Олег Михайлович
Перший заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури
радник юстиції

Народився 28 березня 1973 року в с. Миколаївка Млинівського району Рівненської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну роботу в органах прокуратури» ІІ ступення.
Закінчив 1998 року Волинський державний університет імені Лесі Українки. В органах прокуратури — з 1998 року. Обіймав такі посади: старший слідчий Млинівської міжрайонної прокуратури, заступник Млинівського міжрайонного прокурора, старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при проведенні оперативно – розшукової діяльності, дізнання і досудового слідства Рівненської області, помічник та старший помічник Дубенського міжрайонного прокурора, заступник Дубенського міжрайонного прокурора, прокурор Дубенської місцевої прокуратури, з квітня 2017 року – перший заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури.

Місюк Віталій Миколайович
Дата призначення на посаду:
15.12.2015
Місюк Віталій Миколайович
Заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури
юрист 1 класу

Народився 26 червня 1990 року в смт. Млинів, Млинівського району, Рівненської області.

Закінчив 2012 року Національну юридичну академію імені Я.Мудрого.
В органах прокуратури — з 2012 року. Обіймав такі посади: стажиста на посаді прокурора Млинівської міжрайонної прокуратури, прокурора та старшого прокурора Млинівської міжрайонної прокуратури Рівненської області, а з 15.12.2015 – заступник керівника Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області.