Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Дубенщині притягнуто до кримінальної відповідальності двох депутатів селищної ради

17 грудня 2019

Проблема протидії корупції продовжує залишатися однією з найактуальніших. Так, у червні 2019 року Дубенською місцевою прокуратурою до суду скеровано 2 обвинувальні акти за фактами умисного неподання депутатами однієї з селищних рад об’єднаних територіальних громад Дубенського району Рівненської області  декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 366-1 КК України).

Встановлено, що вказані депутати, достовірно знаючи про необхідність декларування шляхом реєстрації та внесення відповідних відомостей на офіційному веб-сайті НАЗК, умисно не подали до Єдиного державного реєстру декларацій власні е-декларації за 2016 та 2017 роки.

За активної позиції прокурора місцевої прокуратури вироком Дубенського міськрайонного суду від 20.11.2019 цих осіб визнано винними та призначено покарання кожному у виді 150 (ста п’ятидесяти) годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області