Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Млинівщині вилучено 260 літрів фальсифікованого алкоголю

19 березня 2020

Дубенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.199 КК України за фактом придбання, перевезення незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку.

В межах кримінального провадження працівниками Млинівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області у смт. Млинів 19.03.2020 з незаконного обігу вилучено 99 пластикових пляшок спиртовмісної речовини загальним об’ємом 260 літрів, без будь-яких марок акцизу. Крім того, у автомобілі виявлено 25 блоків цигарок з марками акцизного збору.

Транспортний засіб, який використовувався для транспортування фальсифікату правоохоронцями вилучено та поміщено на спеціальний майданчик.

На підставі ухвали слідчого судді проведено обшук транспортного засобу та вилучено фальсифіковану продукцію.

З метою забезпечення збереження речових доказів, прокуратурою вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені підакцизні товари та транспортний засіб.

На даний час у кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

Крім того, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту, або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів, або інших підакцизних товарів). 

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває та перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області