Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Млинівщині вилучено фальсифіковану алкогольну продукцію

05 березня 2020

За процесуального керівництва Дубенської місцевої прокуратури, в межах кримінального провадження за ч.1 ст.199 КК України, працівниками Млинівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області у смт. Млинів з незаконного обігу вилучено 04.03.2020 близько 140 пляшок спиртовмісної речовини подібної на горілку, з ознаками підробки марок акцизу, оскільки їх серії та номери відсутні у електронному реєстрі марок акцизного збору.

Окрім цього, транспортний засіб, який використовувався для транспортування фальсифікату правоохоронцями вилучено та поміщено на спеціальний майданчик.

З метою забезпечення збереження речових доказів, прокуророю вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені підакцизні товари та транспортний засіб.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину, вирішується питання про призначення судових експертиз.

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває та перебуває на постійному контролі місцевої прокуратури.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області