Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Рівненщині особі повідомлено про підозру за фактом розтрати бюджетних коштів на суму понад 500 тис. грн.

04 травня 2020

За процесуального керівництва Дубенської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 59-річному жителю Дубенського району за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, яке вчинене у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

За версією слідства, чоловік, будучи залученим однією із сільських рад Дубенського району в якості спеціаліста з технічного нагляду за виконанням робіт по капітальному ремонту виробничо-побутового комплексу, діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акти приймання виконаних підрядних робіт в які внесено неправдиві відомості щодо їх обсягів, що призвело до розтрати грошових коштів місцевого бюджету на загальну суму 569 тис. гривень.

На даний час слідчими СВ Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення вказаного злочину, у тому числі щодо причетності до вчинення цього кримінального правопорушення інших осіб.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області