Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Рівненщині торгівець наркотиками отримав вирок суду

10 липня 2019

За активної позиції Дубенської місцевої прокуратури судом визнано достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для ухвалення обвинувального вироку у кримінальному провадженні стосовно 43-річного дубенчанина, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України (придбання, зберігання, виготовлення наркотичної речовини без мети збуту, незаконне виготовлення, зберігання наркотичної речовини з метою збуту, придбання та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення наркотичних засобів, вчиненні в особливо великих розмірах).  

Обвинувачений  раніше неодноразово притягувався до  кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став, натомість  продовжив займатися протиправною діяльністю.

У суді прокурором доведено, що чоловік, в порушення вимог Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори"  упродовж 2017 року придбав прекурсори для виробництва особливо-небезпечного наркотичного засобу «опію ацетильованого», який в подальшому продавав місцевим мешканцям у шприцах.
Вказані наркотичні речовини вилучено за місцем проживання останнього.

Вину у вчиненому злочині обвинувачений визнав частково.

Вироком Дубенського міськрайонного суду чоловіка визнано винним у скоєних злочинах та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Керівник місцевої прокуратури                                               Мартинюк В.П.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області