Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

На Рівненщині за розбійний напад засуджено до позбавлення волі двох осіб

30 березня 2020

Млинівським відділом Дубенської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом обвинувального акта стосовно жителя Житомирської області та жительки Хмельницької області, які вчинили розбійний напад із проникненням у житло (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.187 КК України).

Під час судового розгляду прокурором, на підставі достатньої сукупності зібраних належних та допустимих доказів, доведено, що 45-річний чоловік та 42-річна жінка у липні 2018 року у вечірню пору доби увірвалися до будинку 90-річної бабусі, мешканки Демидівського району. Погрожуючи застосуванням насильства, небезпечного для життя в момент заподіяння та здавлюючи шию пенсіонерки, змусили жінку відати 3500 гривень. Після цього зловмисники покинули місце злочину, заволодівши ще й мобільний телефон.

Колегія суддів Млинівського районного суду погодилася з доводами та позицією прокурора, висловлених у судових дебатах. З урахуванням зазначених обставин судом визнано обвинувачених винними у вчиненні особливо тяжкого злочину та із врахуванням їх кримінального минулого призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 та 8 років відповідно з конфіскацією майна.

Вирок суду на даний час не набрав законної сили.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області