Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Обвинувачена визнала, що лікарі немовля не викрадали

09 квітня 2019

У ході судового засідання у кримінальному проваджені за ч. 1 ст. 383, ч.1 ст. 384 КК України,прокурором Дубенської місцевої прокуратури та обвинуваченою  укладено угоду про визнання винуватості.

34-річна мешканка Млинівського району визнала свою вину у тому, що в січні 2018 року, будучи попередженою про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, розуміючи неправдивий характер інформації, а також те, що остання не перебувала у стані вагітності та не народжувала дитини, неправдиво звинуватила лікарів пологового будинку районної лікарні щодо неповернення ними її новонародженої дитини. Аналогічні неправдиві покази жінка надала слідчому під час допиту її в якості потерпілої.

Млинівським районним судом затверджено таку угоду про визнання винуватості, псевдо-матір визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 383, ч. 1 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про злочин, завідомо неправдиве показання потерпілого) та призначено покарання на строк 1 рік та 1 місяць обмеження волі, із звільненням від відбування покарання, з випробувальним терміном, строком на 1 рік та з покладенням на неї обов’язків).

Вирок в законну силу не вступив.

Керівник Дубенської
місцевої прокуратури
​Мартинюк В.П.