Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Оштрафовано майстра лісу. Нагадуємо про е-декларування

28 лютого 2019

За участі прокуратури Дубенський міськрайонний суд Рівненської області притягнув до адміністративної відповідальності майстра лісу за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Чоловік, який працював на посаді старшого майстра лісу одного з лісництв, зобов’язаний був своєчасно подати декларацію особи, яка є уповноваженою на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування. Проте чоловік не спромігся вчасно впоратися із завданням, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

У судовому засіданні порушник частково визнав свою вину, пояснюючи, що терміни він порушив ненавмисно, через збої в роботі сайту НАЗК, а також через те, що колеги невірно його поінформували про порядок та терміни внесення декларацій.

При ухваленні рішення у справі суддя не виявив обставин, які б пом’якшували чи обтяжували відповідальність чоловіка та визнав останнього винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, призначивши йому покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень.

 

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області