Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Про результати діяльності Дубенської місцевої прокуратури поінформовано громадськість та депутатів Дубенської міської ради

31 січня 2019

На черговій 66 сесії Дубенської міської ради Рівненської області 25.01.2019 керівництвом Дубенської місцевої прокуратури поінформовано населення про стан законності, протидію злочинності та корупції і результати роботи місцевої прокуратури за 12 місяців 2018 року.

Зазначалося, що протягом 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На зменшення рівня злочинності вплинули, зокрема, результати підтримання прокурорами публічного обвинувачення в судах та вироки, якими засуджено винних осіб до реального покарання, пов’язаного з ізоляцією від суспільства. На території обслуговування місцевої прокуратури у 2018 році усього зареєстровано 2491 кримінальне правопорушення, на противагу 2835 за аналогічний період минулого року (або на 12,1% менше).

Прокуратурою спільно з іншими правоохоронними органами вживалися організаційні заходи з метою посилення протидії злочинності. З цією метою розроблено узгоджені та скоординовані заходи за результатами проведення восьми координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, а також  шести постійно діючих міжвідомчих робочих груп, систематично проводились навчальні заняття та оперативні наради з підпорядкованими працівниками.

Відзначено ефективність роботи місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави. Упродовж 2018 року місцевою прокуратурою пред’явлено 46 позовних заяв, на загальну суму 16, 66 млн. грн. Судами задоволено 19 позовів на суму 13 млн. грн.

Поінформовано також про результати діяльності місцевої прокуратури на інших напрямах діяльності.

 

 

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області