Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Прокуратура звертається до громадян з проханням повідомляти про відомі їм факти порушень прав пацієнтів реабілітаційних центрів

24 вересня 2019

На постійному контролі Дубенської місцевої прокуратури перебуває робота правоохоронних органів щодо виявлення та припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

У державі непоодинокими є випадки жорстокого поводження з людьми, порушення їх прав та міжнародних стандартів.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, установах соціального захисту, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно повідомляти про такі протиправні дії в правоохоронні органи та прокуратуру.  

Повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймаються у Дубенській місцевій прокуратурі за телефоном «гарячої               лінії» –  (03656) 4-34-34 та на електронну адресу dubno@pro.gov.ua.

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області