Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю Млинівського району за фактом вчинення опору працівнику поліції

10 квітня 2020

Дубенською місцевою прокуратурою 09.04.2020 повідомлено про підозру 29-річному жителю Млинівського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345 та ч. 2 ст. 342 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків та опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків щодо охорони громадського порядку), а 10.04.2020 йому у встановленому порядку обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, після прибуття на виклик працівників поліції, почав в їх присутності поводити себе агресивно, зокрема висловлював образливі слова, погрожував заподіяти тілесні ушкодження та намагався зірвати службову боді-камеру з форменої куртки працівника поліції. Після чого, наніс удар одному з працівників поліції в шию, внаслідок чого заподіяв тілесні ушкодження.

Крім того, після попередження працівником поліції про можливість застосування до нього зброї, кинув частину бетонного блоку в кузов службового автомобіля марки «Toyota Prius», чим спричинив його механічні пошкодження.

За вказаних обставин працівниками Млинівського відділення поліції правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо на місці вчинення злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області