Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Проведе у в’язниці 3 роки 6 місяців за крадіжки

29 січня 2021

Радивилівський районний суд визнав винним 35-річного жителя міста Радивилів, якого обвинувачували у крадіжках, вчинених повторно та поєднаних із проникненням в приміщення (ч. 2 і 3 ст. 185 Кримінального кодексу України), а також у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України). 

Прокурор під час судового розгляду довів, що чоловік протягом вересня – жовтня 2020 року систематично вчиняв крадіжки з автомобілів та складських приміщень поблизу будинків радивилівчан. Викрадав, в основному, предмети побутового вжитку та велосипеди. Крім того, восени 2020 року на території Радивилівського району Рівненської області незаконно придбав для власного споживання та зберігав без мети збуту особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, масою 11 г.

Обвинувачений вже мав судимість та перебував на іспитовому терміні за попереднім вироком суду за вчинення умисного корисливого злочину.

Вироком Радивилівського районного суду чоловіка, зважаючи на тяжкість та характер вчинених злочинів, засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

 

На даний час вирок не набрав законної сили.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області