Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Дубенського району

09 квітня 2021

Під головуванням керівника Дубенської окружної прокуратури Ольги Громової-Логвинчук проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів за підсумками роботи в І кварталі 2021 року.

В нараді взяв участь перший заступник керівника обласної прокуратури Віталій Козлов, керівники усіх силових структур району, а також очільники районної державної адміністрації Всеволод Пекарський та районної ради Віктор Ковальов.  

У ході наради обговорено стан боротьби зі злочинністю в цілому та на пріоритетних напрямах, зокрема, таких як охорона і використання надр, у сфері земельних правовідносин, протидія незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, додержання бюджетного законодавства.

На нараді відзначили, що прокуратурою та іншими правоохоронними органами району впродовж 3 місяців 2021 року, в умовах складних соціальних  процесів у державі, докладено зусиль, спрямованих на захист прав і свобод людини, інтересів держави та для адекватного реагування на криміногенну обстановку.

За словами керівника окружної прокуратури, актуальним для району залишається забезпечення виявлення та розкриття кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Додаткових зусиль слід прикласти для викриття та розслідування кримінальних правопорушень у сфері земельних правовідносин, особливо щодо використання земель державної та комунальної власності.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області