Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Судитимуть водіїв, які намагались дали хабаря поліцейським

21 січня 2021

Дубенською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням 31-річного жителя Дубенського району, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369КК України. Дії кваліфіковано, як надання неправомірної вигоди службовій особі.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що на початку вересня минулого року інспекторами сектору реагування патрульної поліції зупинено автомобіль, яким керував місцевий житель. Автомобіль іноземного виробництва вилучено та поміщено на майданчик територіального відділу поліції, на водія складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 КУпАП (водіння в нетверезому стані).

З метою повернення транспортного засобу, водій у приміщенні відділку поліції запропонував інспектору патрульної поліції грошові кошти.

Крім того, у січні цього року до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 53-річного жителя м. Дубно, який у грудні минулого року надав працівникові поліції грошові кошти за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України, у вигляді штрафу у розмірі від однієї (17 тисяч гривень) до чотирьох (68 тисяч гривень) тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області