Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

В місті Дубно судитимуть чергового ухилянта

27 вересня 2022

За процесуального керівництва Дубенської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 38-річного жителя м. Дубно, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

За даними досудового розслідування, у березні цього року чоловік, який кілька років тому переїхав на Рівненщину з Донеччини, отримав повістку про призов на військову службу під час мобілізації. Однак у визначений час, не маючи правових підстав для відстрочки чи звільнення від проходження військової служби, умисно не прибув до Дубенського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Таку поведінку чоловіка правоохоронці кваліфікують як ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.

Обвинувальний акт скеровано до Дубенського міськрайонного суду.

Досудове розслідування проводив СВ Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області.

Нагадуємо, що відповідно до статті 65 Конституції України, захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області