Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Млинівського та Демидівського районів

23 січня 2020

У Дубенській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прокуратури Василя Мартинюка відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Млинівського та Демидівського районів, на якій обговорено стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції на цих територіях за підсумками роботи 2019 року.

В заході взяли участь керівник відділу прокуратури Рівненської області, голови Демидівської та Млинівської районних державних адміністрацій, начальники Млинівського лісового господарства, відділів поліції та представники органів місцевого самоврядування.

Під час наради обговорено стан боротьби зі злочинністю в цілому та на пріоритетних напрямах, зокрема, у сфері земельних, бюджетних відносин, протидії гральному бізнесу та корупції, а також незаконної порубки лісу.

Керівником місцевої прокуратури відмічено, що правоохоронними органами активізовано роботу з метою вирішення проблемних для регіону питань, забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень та стабілізації криміногенної ситуації, про що свідчить зниження рівня злочинності на території Млинівського та Демидівського районів.

Однак, проблемними залишаються питання профілактики групової, підліткової злочинності та кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп'яніння, оскільки відмічається збільшення злочинів таких категорій.

Усі учасники наради висловили своє бачення у взаємодії та вирішенні піднятих проблемних питань. 

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області