Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Виконувач обов'язків керівника Дубенської місцевої прокуратури Олег Стецюк поінформував на сесії міської ради про результати діяльності прокурорів

10 лютого 2020

Виконувач обов’язків керівника Дубенської місцевої прокуратури Олег Стецюк на черговій 85 сесії Дубенської міської ради Рівненської області 07.02.2020 поінформував населення про стан законності, протидії злочинності та корупції, а також результати роботи місцевої прокуратури за 12 місяців 2019 року.

У своєму виступі прокурор зазначив, що протягом 2019 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом позаминулого року. На зменшення рівня злочинності вплинули, зокрема, результати підтримання прокурорами публічного обвинувачення в судах та вироки, якими засуджено винних осіб до реальної міри покарання, пов’язаної з ізоляцією від суспільства. На території обслуговування місцевої прокуратури (Дубенський, Радивилівський, Млинівський, Демидівський райони) з 01.01.2019 по 31.12.2019 усього зареєстровано 2054 кримінальне правопорушення на противагу 2491 за аналогічний період поминулого року, або на 17% менше.

Прокурор також зазначив, що відомством спільно з іншими правоохоронними органами вживалися організаційні заходи з метою посилення протидії злочинності. З цією метою розроблено узгоджені та скоординовані заходи за результатами проведення восьми координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, а також  шести постійно діючих міжвідомчих робочих груп, систематично проводились навчальні заняття та оперативні наради з працівниками.

Також Олег Стецюк поінформував про результати роботи місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави у судах. Упродовж 12 місяців 2019 року за позовними заявами місцевої прокуратури судами відкрито проваджень у справах за позовами прокурора на суму 57764тис.грн. Судами протягом 2019 року задоволено 8 позовів на суму 53 млн. грн.

По закінченню виступу прокурор відповів на ряд запитань депутатів міської ради та представників громадськості.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області