Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

За апеляційною скаргою прокурора засуджено до 3 років позбавлення волі крадія

14 червня 2019

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора Дубенської місцевої прокуратури та участі працівників відділу регіональної прокуратури Рівненським апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції, яким виправдано жителя Івано-Франківської області.

У суді обвинувачем доведено, що неодноразово судимий за вчинення крадіжок із храмів 27-річний чоловік у серпні 2016 року за допомогою  металевого лома зламав вхідні двері Свято-Покровського собору Української православної церкви у м. Дубно, та із сейфу приміщення вказаної церкви викрав кошти в сумі понад 10 тис.грн.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано невинним у вчиненні крадіжки поєднаної з проникненням у приміщення (злочин, що передбачений ч. 3 ст. 185 КК України) та виправдано, з підстав недоведеності в його діянні складу злочину. 

Проте, не погоджуючись із таким вироком суду, невідповідністю його висновків фактичним обставинам кримінального правопорушення, прокурор оскаржив його в апеляційному порядку.

У результаті суд апеляційної інстанції, взявши до уваги твердження прокуратури щодо необґрунтованого виправдання особи, скасував оскаржуваний вирок та ухвалив нове рішення.

Відтак, з урахуванням принципової позиції органів прокуратури Рівненської області, Рівненським апеляційним судом чоловіка визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі. 

За матеріалами
прокуратури Рівненської області