Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

За торгівлю психотропними речовинами судитимуть жителя Радивилова

10 серпня 2020

Дубенською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 23-річного жителя м. Радивилів Рівненської області. Йому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та незаконний збут психотропних речовин, обіг яких обмежено та такі ж дії, вчинені повторно)

Слідчими Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що молодик двічі, у травні 2020 року, з метою особистого збагачення за рахунок незаконного збуту, переслідуючи корисливі мотиви, за грошові кошти збув згорток фольги з вмістом психотропної речовини - амфетамін та паперовий згорток з вмістом наркотичного засобу канабісу.

Під час досудового розслідування до обвинуваченого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, тому судового розгляду чоловік чекатиме у Рівненському слідчому ізоляторі.

За вчинене, жителю Радивилова загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області