Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

За втручання прокуратури недобросовісному підприємству скасували перемогу у тендері

11 серпня 2022

Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено  позовну заяву Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Вербської сільської ради Дубенського району та будівельного підприємства про визнання недійсними рішення тендерного комітету та договору підряду з капітального ремонту будинку культури по с. Верба на майже 1 млн гривень.

Так, прокурором встановлено, що рішенням Адмінколегії Південно-західного міжобласного територіального відділення у 2020 році підприємство притягувалось до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відтак, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник мав би відхилити тендерну пропозицію такого підприємства.

Крім того, прокурором встановлено, що і сама тендерна пропозиція будівельної фірми не відповідала вимогам, які передбачалися тендерною документацією.

Однак, всупереч цьому, сільська рада обрала вказане підприємство переможцем тендеру на ремонт будинку культури та уклала з ним відповідний договір.

Під час розгляду справи, суд у повному обсязі погодився з доводами прокурора та задоволив позов.

Матеріали Дубенської окружної прокуратури
Рівненської області