Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Жителя Дубенщини, який підозрюється у вбивстві свого вітчима, взято під варту

01 липня 2019

Дубенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 28-річного жителя м. Дубно, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Встановлено, що 02 червня близько 23 години чоловік, перебуваючи за місцем проживання свого вітчима у одному із сіл Дубенського району, на ґрунті побутового конфлікту, що раптово виник, наніс йому тілесні ушкодження від яких потерпілий помер відразу.

Особу затримано  в порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі у кримінальному провадженні призначено ряд експертиз, проводяться необхідні та можливі слідчі дії, спрямовані  на повне та  всебічне з’ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Довідково: за вчинення інкримінованого злочину передбачена відповідальність  у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області