Дубенська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Жителя області засуджено за грабіж до п’яти років позбавлення волі

18 червня 2019

Погодившись із позицією  прокурора Дубенської місцевої прокуратури  у кримінальному провадженні суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно жителя Млинівського району, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого).  

Обвинувачений  раніше неодноразово притягувався до  кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став, натомість  продовжив займатися протиправною діяльністю. 

У суді прокурор-обвинувач довів, що у серпні 2018 року в одному із сіл Млинівського району чоловік проник до літньої кухні своєї односельчанки з метою вчинення крадіжки. Проте, його дії помітила власниця та спробувала зупинити, однак останній вдарив жінку шматком замороженого м’яса по голові, від якого вона впала на підлогу.

Вину у скоєному злочині обвинувачений визнав повністю.

Вироком Млинівського районного суду грабіжника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення і призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Керівник місцевої прокуратури
​В. Мартинюк