Дубенська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Dubno

Жителя Рівненщини судитимуть за безгосподарське використання землі

24 квітня 2020

Дубенською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 51-річного жителя Дубенського району  за фактом безгосподарського використання землі, що спричинило втрату її родючості та виведення земельної ділянки із земель з сільськогосподарського обороту (ч.1 ст.254 КК України).

За даними слідства, чоловік, маючи у власності присадибну земельну ділянку із цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, у червні 2012 року, всупереч вимогам земельного законодавства України, самовільно викопав на ній ставок, не маючи при цьому  відповідного на те дозволу, а також змінив цільове призначення даної земельної ділянки, оскільки вона відносилась до категорії земель сільськогосподарського призначення. Внаслідок безгосподарського використання вказаної земельної  ділянки вона втратила родючість та була виведена із земель сільськогосподарського обороту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось  слідчими СВ Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області.

 

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Дубенської місцевої прокуратури
Рівненської області